Vítame Vás na HWS - Hogwarts Wizards School

 

Vitajte na Rokfortskej strednej škole Čarodejníckej! Sme radi, že ste nás navštívili. Zameriavali sa na vyučovanie nových čarodejníkov. Táto stránka je urobená na princíp RPG (role-playing game), čiže na princípe virtuálnej reality. Kto nevie pravidlá RPG, nech klikne na pravidlá v menu, alebo nech si prečíta najbližší odsek, kde jeto v skratke vysvetlené.

 

 

Je to hra, počas ktorej si vytvoríte virtuálnu identitu, pod ktorou tu budete po celý čas vyučovania na našej škole vystupovať. Keď sa raz prihlásite na RPG, tak na túto stránku vždy zoberiete len to svoje vymyslené ja.

*Málokto si už všimne starú, zhrdzavenú,zaprášenú a doškriabanú tabulu s krátkymi pokynmi pre začínajúcich prváčikov a profesorov. Ale ak predsa len patríš medzi tých bystrejších možnože ju zbadáš*

Školský rok trvá 2 mesiace, počas ktorých musíte prísne dodržiavať nielen RPG pravidlá, ale aj náš školský poriadok. Ďalších 15 dní sú prázdniny. Máme 7 ročníkov, čiže celá škola trvá rok a päť mesiacov. Pre viac informácií kliknite na Pravidlá v menu alebo tu.

 

Ďakujeme